Zdravotní středisko Hippokrates Boskovice a.s.

k navigaci

MEDICÍNSKÉ CENTRUM HIPPOKRATES

Od září 2007 je v provozu Medicínské centrum Hippokrates. Jeho cílem a posláním je poskytování nadstandartní komplexní zdravotní péče občanům Boskovic a okolí.

V centru funguje moderně vybavená lékárna a optika. Dále jsou zastoupeny ambulance obvodních lékařů, dětského lékaře, ženských lékařů, ortopeda, kožního specialisty, internisty a revmatologa, zubního specialisty. Na centru  funguje chirurgická ambulance včetně ambulance plastického chirurga, zákrokový sál kde jsou prováděny výkony jednodenní chirurgie, gynekologie a plastické chirurgie.

 

 

 

 

Aktuality

Otevírací doba lékárny o svátcích

Otevřeno 27.12.a 28.12.2022 od 7.30 do 16.00 hod
více o novince

Dovolená MUDr.Patrik Mosler

Rozpis plánovaných dovolených na www.mujgynekolog.cz
více o novince

Pozastavení ambulance revmatologie

Činnost ambulance revmatologie a interna pozastavena !!
více o novince

MUDr. Rula Machačová - oznamuje

Farmakologické ukončení těhotenství

Famakologické ukončení těhotenství. Společnost Monomed sro jako provozovatel jednodenní gynekologické péče dostala oprávnění provádět ukončení těhotenství farmakologickou metodou. Ukončení těhotenství touto metodou je možné pouze do 7. týdnu gravidity. Objednání k výkonu na tel. 773 946 517.
více o novince

MUDr. Machačová

chirurgická ambulance

Chirurgická ambulance již v našem zařízení neordinuje
více o novince

Aktualizace ceníku plastické chirurgie

Ambulance plastické chirurgie doplňuje ceník nejčastěji žádaných výkonů. Excize jedné kožní léze(mateřské znaménko) z kosmetické indikace.....400-600 Kč. Plastika ušních boltců..... obě uši 15000Kč. Plastika víček.....horní víčka 13000 , dolní 12 000 Kč, . Ceny dalších výkonů v sekci plastická chirurgie.
více o novince

Nová výzdoba dětské ambulance

Vážení přátelé,již rok je otevřena dětská ambulance v medicínském centru na Lidické 10.V těchto dnech stěny ordinace i dětské čekárny pomaloval kladenský malíř a grafik Přemysl Povondra,který v současné době vystavuje obrazy,grafiku a poslední ilustrovanou knihu,v galerii Otakara Kubína v Boskovicích.Obrázky na stěnách mně i sestřičce pomáhají při práci s malými pacienty a tak bych chtěla touto ...
více o novince

NOVINKA ! Screening těhotných v I.trimestru

MUDr.Mosler Patrik a MUDr.Novosad Jaroslav oznamují, že provádí screeningové vyšetření těhotných v I.trimestru. Vyšetření není hrazeno ze zdravotního pojištění - cena 1500 Kč.
více o novince


Zdravotní středisko Hippokrates Boskovice a.s.